Google Bağlantı Olmadığı Zamanlar İçin Gizli Bir Oyun Kullanıma Sundu

Google Bağlantı Olmadığı Zamanlar İçin Gizli Bir Oyun Kullanıma Sundu
0
01 Google uygulamasının son sürümünde internet bağlantınız yokken bir arama yaptığınızda eğlenceli bir oyun ekranınızda beliriyor.
Wi-Fi hizmetlerinin yaygınlaşması ve mobil internet ağının genişlemesiyle birlikte neredeyse her an internet bağlantımız olduğu için çevrimdışı kalmıyoruz fakat bazı bölgeler için durum böyle değil.
Neyse ki Google bu tarz durumları düşünmüş ve bağlantı olmadığı durumlarda kullanılmak üzere Google uygulamasına gizli bir oyun eklemiş.
 
 
İnternet bağlantısı yokken bu uygulamada ya da uygulamaya bağlı bir widget‘ta bir arama yaptığınız zaman oyundan bir bulut karakteri internet bağlantınızın olmadığını gösteriyor. Buluta dokunduğunuzda ise ‘rahmetli’ Flappy Bird benzeri bir oyun karşınıza çıkıyor.
 

 
Oyunda bir bulut ile gökyüzünde karanlık bulutlar ve kuşlar gibi farklı nesnelerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Gayet basit ve zaman geçirmek için eğlenceli bir oyun.
Oyunu oynayabilmek için Google uygulamasının son versiyonuna (v9.46.6.21güncellemek gerekiyor. 
 
Kaynak:  https://www.androidauthority.com/google-app-hidden-game-971151/
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 1
  alki_
  ALKIŞ
 • 1
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir