James Cameron, ‘Avatar 2’nin Karlı Olduğunu ve Devam Filmlerini Yapacağını Söyledi

James Cameron, ‘Avatar 2’nin Karlı Olduğunu ve Devam Filmlerini Yapacağını Söyledi
0

Vizyoner yönetmen, “Suyun Yolu” nun gişedeki başabaş noktasını “kolayca” geçeceğini ve şimdi daha fazla devam filmi yapmaktan “vazgeçemeyeceğini” söylüyor.

Dev mavi kedi eko-uzaylıları geri dönecek: James Cameron diyor Avatar: Suyun Yolu gişedeki başabaş noktasını “kolayca” geçecek ve gerçekten de fantastik isabetine daha fazla devam filmi çekecek.

Yönetmen bu haftaki bölümündeydi HBO Max’s Chris Wallace ile Kim Konuşuyor? ve mega bütçeli devam filminin küresel gişede 1,5 milyar doları aştığına dikkat çekti (aşarak Top Gun: Maverick 2022’de yayınlanan en yüksek hasılat yapan film olmak için).

 

Cameron,” Filmin şu anda sahip olduğu momentumla, önümüzdeki birkaç gün içinde bile molamızı kolayca geçecek gibi görünüyor, bu yüzden bundan kıpırdayamayacağım gibi görünüyor, bu diğer devam filmlerini yapmak zorunda kalacağım, “

dedi Cameron (muhtemelen bazı sahte isteksizlikleriyle, filminden vazgeçtiği göz önüne alındığında). franchise’ı için bariz özveri ve coşku). “Önümüzdeki altı ya da yedi yıl içinde ne yapacağımı biliyorum. Mesele şu ki, iyi olacağız. Eminim yakında Disney’deki en iyi insanlarla ileriye dönük oyun planı hakkında bir tartışma yapacağızZaten kutuda olan Avatar 3-tüm filmi zaten çektik ve fotoğrafladık, bu yüzden tüm bu CG büyüsünü yapmak için genişletilmiş post prodüksiyondayız. Ve sonra Avatar 4 ve 5’in ikisi de yazılır. Kutuda 4 tane bile var. Bu noktada bir franchise başlattık. Artık birden fazla filmde oynayabilecek bir destan başlattık.”

 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir