“Metaverse’s Got Genius” programı tanıtıldı! Tamamen ‘metaverse’te çekilecek…

“Metaverse’s Got Genius” programı tanıtıldı! Tamamen ‘metaverse’te çekilecek…
0

Viewpark ve Soundpark, tamamen ‘metaverse’ evreninde çekilecek olan ilk televizyon programını izleyici beğenisine sunmaya hazırlandıklarını duyurdu. “Metaverse’s Got Genius” isimli programda, avatarların global bir müzik yarışmasında birbirleriyle rekabet edeceği belirtildi.

 

Viewpark ve Soundpark, “Metaverse’s Got Genius” isimli yeni bir müzik yarışmasını izleyici beğenisine sunmaya hazırlandıklarını duyurdu. Yarışmanın, tamamen ‘metaverse’ evreninde hazırlanacak olan ilk televizyon programı olduğu ifade edildi. 

Yarışma kapsamında, avatarların ödül kazanmak için global bir müzik yarışmasında birbirleriyle rekabet edeceği ve hayranlarıyla gerçek zamanlı olarak etkileşime geçeceği kaydedildi. Yarışmanın, 2023 yılı başlarında izleyici beğenisine sunulacağının da altı çizildi.

 

Aksam.com.tr’nin GlobeNewswire’dan aktardığı habere göre; “For the Love of Music Fund” isimli fon, yarışmadaki şarkıların fikri mülkiyet haklarının alınmasına ilişkin süreci destekleyecek. THIRTEEN Müzayede Evi ise kostümler, dekorlar ve albüm kapağı gibi diğer unsurlara ilişkin fikri mülkiyet haklarını güvence altına almaya yardımcı olacak.

 

 

‘METAVERSE’TEKİ YARIŞMA, YENİ YETENEKLER İÇİN BİR MÜZİK KARİYERİ BAŞLATACAK

 
Diğer yandan; Viewpark ve Soundpark, ‘metaverse’teki yarışma aracılığıyla yeni yetenekler için bir müzik kariyeri başlatmayı ve müzisyenlere yaptıkları müzik üzerinde daha fazla kontrol sahibi olma imkanı tanımayı hedefleyecek. Yarışmacıların hayranları; sanal konserler, eğitimler, festivaller ve müzikallere katılım sağlayabilecek veya etkinlik alanından sanal arsalar satın alabilecek. Sanal arazi satışları, 20 Haziran 2022 tarihinde başlayacak.
 
Kaynak:https://www.aksam.com.tr/teknoloji/metaverses-got-genius-programi-tanitildi-tamamen-metaversete-cekilecek/haber-1264344.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir