Netflix paylaştı: İşte Ölüler Ordusu’nun yeni sahneleri

Netflix paylaştı: İşte Ölüler Ordusu’nun yeni sahneleri
0
Batman ve Superman, Justice League gibi başarılı yapımların yönetmeni Zack Snyder şimdi Netflix‘te! Usta sinemacı zombi temalı yeni filmi Army of the Dead (Ölüler Ordusu) ile çok yakında izleyicisiyle buluşacak. 
 
Yönetmenin hayranları HBO Max‘te yayınlanan 4 saatlik Snyder Cut filminden sonra şimdi korku ve aksiyon dolu bir evrende gözlerini açacak.

Netflix, Army of the Dead filminin yeni sahneleri yayınladı

Geçtiğimiz ay yayınlanan fragmandan sonra Netflix bu defa filmden bir sahne paylaşarak izleyicilerin nabzını yokladı. Paylaştığı kısa kesit, Ölüler Ordusu filmi hakkında yeni ipuçlarını ortaya serdi.

İşte Army of the Dead filminin yeni sahnesi:

 


Zack Snyder yakında bir Army of the Dead prequel dizisi ile karşımıza çıkmayı hedefliyor. Aynı zombi evreninde geçen bir başka hikayeyi seyirciye aktaracak yapım anime olarak çekilecek. Fakat bu projenin ne zaman hayata geçeceği ve şimdilik hangi aşamada olduğu belirsizliğini koruyor.

Peki siz Zack Snyder filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir