Pixar’ın Yeni Animasyonu Elementals’tan Fragman Geldi [Video]

Pixar’ın Yeni Animasyonu Elementals’tan Fragman Geldi [Video]
0

 

Pixar ve Disney’in yeni animasyonu Elementals’tan yeni fragman paylaşıldı. Film, ateş, su, hava ve topraktan oluşan bireylerin yaşadığı bir dünyada geçiyor.

Disney bünyesinde faaliyet gösteren Pixar, herkes tarafından sevilen animasyonlarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dev animasyon yapım şirketi, şimdi de en yeni filmi Elemental’ın fragmanını yayınladı.

Macera türünde olan yeni animasyon filmi, 16 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek. Film, The Good Dinasour filminin de yönetmeni olan ünlü animatör ve seslendirme sanatçısı Peter Sohn tarafından yönetildi.

Elemental fragmanı

Pixar ve Disney tarafından yayınlanan fragman, yeni filmde görsel bir şölen yaşayacağımızın sinyallerini veriyor. Yapım; ateş, toprak, hava ve sudan oluşan bireylerin birlikte yaşadığı bir dünyada geçiyor ve ateşten oluşan Ember Lumin ve sudan oluşan Wade Ripple’ın hikayesini anlatıyor. Tesadüfen karşılaşan ikili, birbirine aşık olmaya başlıyor. Ancak bu dünyadaki elementler, birbirlerine zarar verebildikleri için etkileşime giremiyorlar.

16 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek olan Elemental, Brenda Hsueh, John Hoberg ve Kat Likkel tarafından kaleme alındı. Seslendirme tarafında ise Leah Lewis Ember olarak, Mamodou Athie de Wade olarak karşımıza çıkıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir