She-Hulk: Attorney At Law’dan İlk Fragman Geldi

She-Hulk: Attorney At Law’dan İlk Fragman Geldi
0

Yeni Marvel Dizisi She-Hulk: Attorney At Law’dan İlk Fragman [Video]

Marvel’in Disney Plus’ta yayınlanacak dizisi She-Hulk: Attorney At Law’dan ilk fragman geldi. 17 Ağustos’ta seyirci ile buluşacak dizinin ilk fragmanı, aksiyon dolu anların bizleri beklediğini ortaya koyuyor.

Marvel Studios’un son dönemde en fazla merak edilen yapımlarından She-Hulk: Attorney At Law isimli dizisinden ilk fragman geldi. Fragman, Kadın Hulk karakteri izleyeceğimiz dizinin aksiyon dolu olacağını gözler önüne seriyor. 

Tatiana Maslany (She-Hulk), Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renee Elise Goldsberry gibi isimlerin yer aldığı dizinin senaristliğini de Jessica Gao üstlenmiş durumda. Yıllardır gündemde olan ancak bir türlü tamamlanamayan proje, gelen ilk fragmana göre 17 Ağustos’ta seyirci ile buluşacak. Bu arada dizide ‘orijinal’ Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo’nun da yer alacağını belirtmeden geçmeyelim.

She-Hulk: Attorney At Law, Disney Plus’ta yayınlanacak

She-Hulk: Attorney At Law, haziran ayı itibarıyla Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacak olan Disney Plus üzerinden seyirci ile buluşacak. Böylelikle ülkemizdeki Marvel hayranları, bu yapıma yayınlandığı an itibarıyla ulaşma imkanı yakalamış olacaklar.

Disney Plus ya da Marvel cephesinden gelen resmi bir açıklama olmasa da daha önce edinilen bilgilere göre She-Hulk: Attorney At Law, 9 bölümden oluşan bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak. Dizide, Jennifer Walters olarak da bilinen, Hulk’un kuzeni olmakla birlikte aslında bir avukat olan She-Hulk’un maceraları anlatılacak…

She-Hulk: Attorney At Law için hazırlanan ilk fragman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir