Skype’ın Toplantı özelliği, Windows 10 görev çubuğu, Outlook ve diğer hizmetlerde kullanıma sunuldu

Skype’ın Toplantı özelliği, Windows 10 görev çubuğu, Outlook ve diğer hizmetlerde kullanıma sunuldu
0

Duydunuz mu? Skyp, Değer verdiğiniz kişilerle bağlantı kurmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırdı.

 
İşte bu nedenle, Skype’ın Anında Toplantı adındaki ücretsiz görüntülü arama özelliğini herkesin cihazında Windows 10 görev çubuğuyla bütünleştirdiğini büyük bir heyecanla duyuruyor.

Windows’dan Anında Toplantı

 

Anında Toplantı, Skype hesabıyla veya Skype hesabı olmadan kolayca görüntülü arama yapmanıza ve katılmasını istediğiniz herkesi davet etmenize olanak tanıyor. 

Tek tıklamayla ve 24 saate kadar süreyle en fazla 100 kişiden oluşan arkadaş grubunuz, aile üyeleriniz, çocuğunuzun arkadaşları ve hemen hemen herkes ile internet üzerinden istediğiniz kadar bir araya gelebilirsiniz. 
 
Bu özellik başkalarıyla birlikte planlama yapma, kişisel eğitim oturumları düzenleme ve çevrimiçi ders verme gibi durumlar ve işbirliği gerektiren hemen her şey için de ideal.Üstelik ücretsiz ve kolay: Tek tıklama yeterli. Kaydolma, indirme ve parola gerekmez. Tek bir basit tıklamanın ardında çok fazla potansiyel yatıyor.

Aramaya 1 bağlantıyla katılın

Bir toplantıya katılmak toplantı oluşturmak kadar kolay. Sistem tepsinizdeki Anında Toplantı simgesine ve ardından “Toplantıya katıl” seçeneğine tıklayıp, aldığınız davet bağlantısını veya kodu girmeniz yeterlidir. Sohbet etmeye başlayabilirsiniz! Konuk olarak katılın veya tüm özellikleri kullanabilmek için Skype’ta oturum açın.

Anında Toplantı, Outlook Web’de de kullanıma sunuldu.

Hayatınızı daha da kolaylaştırmak istediğimizden Anında Toplantı özelliğini kişisel Web üzerinde Outlook’unuzla bütünleşti. Böylece ailenizle hızlı bir görüşme yapmanız veya yüz yüze toplantı düzenlemeniz gerektiğinde tek tıklamayla ücretsiz görüntülü arama yapabilirsiniz. Bağlantıyı kopyalayın, paylaşın ve aramayı hemen başlatın. Size kalmış.

Windows 10 kullanmıyor musunuz? Sorun değil.

Anında Toplantı web üzerinde kolay, ücretsiz ve sorunsuz görüntülü aramalar yapmak için tasarlandı. Kullandığınız cihaz fark etmeksizin Anında Toplantı özelliğini Skype üzerinden kullanabilirsiniz. www.skype.com/meetnow/ adresini ziyaret edip bağlantıyı paylaşmanız yeterlidir.

Anında Toplantı, kullandığınız sistem veya cihaz fark etmeksizin internet üzerinden bir araya gelmenizi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Tadını çıkarın!

Not: 1 Windows 10 Görev Çubuğu’ndaki Anında Toplantı özelliği, bilgisayarında bir Azure Active Directory (AAD) hesabıyla oturum açmış olan ve/veya Windows 10 Enterprise sürümünü kullanan kullanıcılar için görünmez.

kaynak: https://www.skype.com/tr/blogs/2021-01-meet-now-windows/

 
 
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap