The Rings of Power’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

The Rings of Power’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı!
0

Yüzüklerin Efendisi’nin Merakla Beklenen Dizisi The Rings of Power’dan Yeni Fragman Geldi [Video]

The Lord of The Rings serisinin öncesini anlatacak olan ve uzun süredir serinin hayranları tarafından heyecanla beklenen Amazon Prime Video dizisi The Rings of Power’ın yeni fragmanı, Twitter üzerinden yayınlandı.

Son 60 yılın en bilindik fantastik evreni olan Orta Dünya’yı konu alan The Lord of the Rings serisi için duyurulan Amazon Prime Video dizisi The Rings of Power, hayranlar arasında büyük bir heyecanla bekleniyor.

2 Eylül’de çıkacak olan dizi için fragmanlar arka arkaya gelmeye devam ederken bir yenisi daha eklendi. Dizinin resmi Twitter sayfası, diziye dair yeni 30 saniyelik bir kısa fragman yayınladı. Gelin birlikte göz atalım.

Kısa fragmandaki bir karakterin Gandalf olduğu düşünülüyor

Fragmanın 16. saniyesinden itibaren görünen karakter, hayranların teorilerine göre Gandalf’ın ta kendisi. Ancak bunun çok da sağlam bir temele dayanmadığını söylemek gerek, en azından dizi çıkana kadar bunu bilemeyiz.

Hayranlar ayrıca fragmanın 7. saniyesinde görünen Elrond karakteri için de çok heyecanlandılar. Fragmanda yer alan sözler ise şunlar: “Başlangıçta umut vardı, barış ve ışık vardı.” The Rings of Power dizisinin çıkışına çok az bir süre kaldı, bunun son fragman olup olmadığını bilmiyoruz ancak fragmanların sonuna yaklaştık gibi görünüyor.

2 Eylül’de izleyiciyle buluşacak olan The Rings of Power dizisinin yeni fragmanını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir