Türkiye’de popüler Samsung modeline One UI 6.1 sürprizi!

Türkiye’de popüler Samsung modeline One UI 6.1 sürprizi!
0

Galaxy S21 FE için One UI 6.1 güncellemesi yolda. Samsung, sevilen orta-üst seviye modeline güncelleme dağıtmaya başladı.

Samsung, One UI 6.1 dağıtım programını hızlandırmış durumda. Orta seviyeden amiral gemisine kadar birçok cihaza güncelleme veren şirket, son olarak Türkiye’de popüler olan Galaxy S21 FE için One UI 6.1 müjdesinde bulundu.

Galaxy S21 FE için One UI 6.1 güncellemesi yolda

Samsung, One UI 6.1 güncellemesini ABD’den başlayarak S21 FE sahiplerine sunmaya başladı. Güncelleme Fan Edition modeli için beklenenden birkaç gün önce yayınlandı. Dağıtım ilk olarak ABD’deki müşteriler için kullanıma sunuldu.

Samsung’un önümüzdeki günlerde güncellemeyi küresel olarak dağıtıma çıkarması bekleniyor. Bu da ülkemizdeki Galaxy S21 FE cihazlarının en yeni arayüze kavuşacağı anlamına geliyor. Peki One UI 6.1 neler vadediyor?

One UI 6.1; S21 FE’ye birçok yeni özellik ve iyileştirme getirecek. Yazılım güncellemesinde yer alan önemli değişiklikler arasında yapay zeka tabanlı Galaxy AI özelliği oldu. Ancak S21 serisinde yer alan tüm yapay zeka özelliklerinin S21 FE için sunulmayacağı belirtildi.

Ayrıca performans, gizlilik ve güvenlik tarafında da çeşitli geliştirmeler olacak gibi duruyor. Galaxy S21 FE sahipleri güncellemeyi Ayarlar’dan kontrol edebilir. Ancak birkaç hafta içerisinde otomatik güncelleme yapılacağını düşünüyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Güney Kore’deki Galaxy S22, Tab S8 serisi, Z Fold 4, ve Z Flip 4 kullanıcıları için yayınlanan Galaxy One UI 6.1 güncellemesi, ayrıca global olarak indirilebilir hale geldi.

 Eğer kullandıysanız, deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir