Tweet’lere Aynı Anda Video, Fotoğraf ve GIF Eklenebiliyor

Tweet’lere Aynı Anda Video, Fotoğraf ve GIF Eklenebiliyor
0

 

 

Twitter Paylaşımlarına Aynı Anda Hem Video Hem Fotoğraf Hem GIF Eklenebiliyor

Twitter, Tweet’lere aynı anda video, fotoğraf ve GIF eklemenizi sağlayacak özelliğini yayınladı. Özellik, bugünden itibaren tüm Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

Elon Musk’ın yeniden satın almak üzere teklif verdiği Twitter, elbette tüm bu olaylardan bağımsız şekilde yeni özelliklerini sunmaya devam ediyor. Platform bugün, aylar önce test etmeye başladığı ve herkesin uzun süredir talep ettiği yeni bir özelliğe kavuştu.

Twitter kullanıcıları, artık bir Tweet paylaşırken bu Tweet’e aynı anda hem fotoğraf, hem GIF hem de video yükleyebilecekler. Tweet’lere eklenebilecek medya sayısı yine 4 ile sınırlı olurken, yeni özellikle birlikte artık çok daha zengin Tweet’ler atılabilecek.

Twitter paylaşımlarında aynı anda GIF, video ve fotoğraf barındırılabilecek:

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap