Windows 10 Ekim Güncellemesi, En Sonunda Herkes İçin Yayınlandı

Windows 10 Ekim Güncellemesi, En Sonunda Herkes İçin Yayınlandı
0

Microsoft’un gelmiş geçmiş en sancılı güncellemelerinden biri olan Windows 10 Ekim Güncellemesi, bütün sorunları giderilerek yayınlandı.

Windows 10’un Insider kullanıcıları için geçtiğimiz ekim ayında yayınlanan güncellemesi, kullanıcıların kişisel dosyalarını silerek büyük bir infiale sebep olmuştu. Kısa süre içerisinde apar topar kaldırılan güncelleme, bir süre sonra Insider kullanıcıları için yeniden yayınlanmıştı.

 

Uzun süredir bu güncelleme üzerinde çalışan Microsoft, en sonunda bütün hazırlıklarını tamamlayarak ekim güncellemesini tüm Windows 10 kullanıcılarına sundu. Daha önce uyumsuz olduğu düşünülen donanımlar için bekletildiği açıklanan Windows 10, 700 milyondan fazla cihaz için kullanılabilir durumda.

Eğer güncellemeleri otomatik olarak almayı seçtiyseniz, güncelleme şimdiden inmeye başlamış olmalı. Eğer güncellemeyi henüz almadıysanız, Güncelleme & Güvenlik sekmesine giderek elle kontrol edebilirsiniz. Daha önce ekim güncellemesinin bütün özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. O haberimize de hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Kaynak: https://www.theverge.com/2018/12/18/18146134/microsoft-windows-10-october-2018-update-available-all-pcs-download
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir