Windows 11’in Yeni Paint Uygulaması ‘Yanlışlıkla’ Ortaya Çıktı

Windows 11’in Yeni Paint Uygulaması ‘Yanlışlıkla’ Ortaya Çıktı
0

Windows’un sevilen resim uygulaması Paint’in yenilenmiş tasarımı ortaya çıktı. Pek çok kullanıcı tasarımı çok beğendi.

Paint, pek çok Windows kullanıcısının sevdiği, kimi zaman karalama için kimi zamansa eğlence amaçlı kullanılan bir resim uygulaması. Hatta Paint üzerinden muhteşem sanat eserleri üreten insanlar bile mevcut.

Windows 11’in tanıtılması ile pek çok insan, eski Microsoft uygulamalarının yenilenip yenilenmeyeceğini merak eder olmuştu. Her Windows sürümünde onlarca uygulama elden geçip değişse de Paint hep aynı kalmıştı. Ancak Windows 11 ile Paint de artık değişti.

Windows 11 ile yeni Paint’i de göreceğiz

Microsoft, Unsplash isimli stok fotoğraf sitesine Windows 11 ile ilgili bazı fotoğraflar yükledi. Bu fotoğrafların arasında en çok dikkat çekeni ise Windows tablette çizim yapan bir sanatçının fotoğrafı oldu. Dikkat çeken nokta ise tablette görünen uygulamanın yenilenmiş Paint olması.

Paint’in bu sürümü şu anda kullanıcılara sunulmuş değil. RTM denilen üretim sürümüne geçildiğinde yenilenmiş Paint’in kullanıcılara sunulma ihtimali var. Yenilenmiş Paint, RTM sistemine dahil edilmese bile çıkışından sonra alacağı ilk güncellemeler ile kullanıcılara sunulacaktır.

Yeni Paint tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 
Kaynak:https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-11-stock-photo-leaks-upcoming-microsoft-paint-redesign/.

1

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap