Witcher’ların yaratılışını anlatan The Witcher: Blood Origin fragmanı yayınlandı

Witcher’ların yaratılışını anlatan The Witcher: Blood Origin fragmanı yayınlandı
0

 

Netflix, Kıta’daki içeriklerini artırmaya devam ediyor. İlk Witcher’ın yaratılmasını konu edinecek olan The Witcher: Blood Origin’in ilk fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı.

Netflix’in The Witcher serisi bazı büyük değişikliklerden geçiyor ve ana dizinin yıldızı Henry Cavill seriden ayrılmaya hazırlanıyor. Cavill’in üçüncü ve son sezonundan önce Geralt, Yennefer ve Ciri’den 1200 yıl öncesini konu alan The Witcher: Blood Origin çıkışını yapacak.

The Witcher: Blood Origin’ın yönetmen koltuğunda Sarah O’Gorman ve Vicky Jewson yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Sophia Brown, Laurence O’Fuarain, Michelle Yeoh, Lenny Henry, Mirren Nathaniel Curtis, Dylan Moran, Jacob Collins-Levy, Amy Murray ve Zack Wyatt gibi isimler bulunuyor. Paylaşılan fragmanda ise elf Scian karakterini görüyoruz. Büyüler, yıkım ve şiddet içeren fragman son derece ilgi çekici görünüyor.

The Witcher: Blood Origin konusu

The Witcher: Blood Origin, The Witcher dünyasından yaklaşık 1200 yıl kadar öncesini konu edinecek. Elflerin dünyasında yaşayan yedi dışlanmış karakterin maceraları ve ilk Witcher’ın yaratılışı anlatılacak. Ayrıca canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünyaya dönüştüğü, dönüm noktası niteliğindeki “Kürelerin Birleşimi”ne yol açan olaylar da gözler önüne serilecek.

Olayların öncesini anlatan ve dört kısımdan oluşan The Witcher: Blood Origin, 25 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Kaynak:https://www.engadget.com/netflix-the-witcher-blood-origin-teaser-210014672.html 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir