Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Tanıtım Fragmanı [Video]

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Tanıtım Fragmanı [Video]
0

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisinden Yeni Fragman! [Video]

Amazon’un büyük merakla beklenen yapımı Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni fotoğraflar paylaşıldı. Bununla birlikte Amazon, dizinin tanıtım fragmanını da yayınladı.

Sinema tarihinin en efsane serilerinden Yüzüklerin Efendisi, yeni bir diziyle evrenini genişletmeye hazırlanıyor. Amazon’un üstlendiği Yüzüklerin Efendisi dizisi için gün saymaya devam ediyorken bugün, diziyi merakla bekleyenleri heyecanlandıracak yeni fotoğraflar paylaşıldı. Yeni fotoğrafların ardından Amazon da bir başka sürprize imza attı ve dizinin ana tanıtım fragmanını yayınladı.

Entertainment Weekly tarafından paylaşılan görsellerde dizide göreceğimiz bazı mekân ve karakterler yer aldı. Fotoğrafların en ön plana çıkardığı şey ise dizi setinde harcanan emek oldu. Öyle ki fotoğraflar, dizide göreceğimiz hemen her şeyin gerçek hayatta da yapılmış olduğunu, gerçek lokasyonlarda bulunacağımızı gösterdi. Dizinin fragmanı ve fotoğrafları şu şekildeydi:

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri tanıtım fragmanı:

Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni fotoğraflar:

 

Kaynak: https://ew.com/tv/lord-of-the-rings-the-rings-of-power-numenor-first-look/

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir