Artık Android’de Gmail’deki arama sonuçlarını kolayca filtreleyebilirsiniz

Artık Android’de Gmail’deki arama sonuçlarını kolayca filtreleyebilirsiniz
0
 • Daha hızlı arama yapmak için, iş arkadaşınızın adından veya belirli bir zaman diliminden olduğu gibi arama kutusunun altındaki arama filtreleri‘ni seçerek sonuçları daraltabilirsiniz.

Android‘deki Gmail, kullanıcıların aradıkları belirli bir e-postayı veya bilgiyi bulmalarına izin vererek e-posta ve arama sonuçlarını hızlı ve kolay bir şekilde filtreleme olanağı ekledi. Arama filtreleri bağımsız olarak veya arama sonrası kullanılabilir.


Daha hızlı arama yapmak için, iş arkadaşınızın adından veya belirli bir zaman diliminden olduğu gibi arama kutusunun altındaki arama filtreleri’ni seçerek sonuçları daraltabilirsiniz. Gönderene göre e-posta ararken, önerilen gönderenler listesinden seçim yapabilir veya birden çok gönderenden gelen e-postaları arayabilirsiniz.

Bu özellik için yönetici denetimi veya son kullanıcı ayarı yoktur. Hem hızlı sürüm hem de Zamanlanmış sürüm alanlarına yayılıyor ve yayının Ekim 2021’in sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Android’de Gmail’de arama filtrelerini kullanma özelliği, tüm Google Workspace müşterilerinin yanı sıra g Suite Basic ve Business müşterileri için de kullanılabilir.

 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir