Call of Duty: Warzone’a Godzilla ve King Kong Geliyor

Call of Duty: Warzone’a Godzilla ve King Kong Geliyor
0

Call of Duty: Warzone’a Godzilla ve King Kong Geliyor (Bu Kez Gerçekten Hayatta Kalmaya Çalışacaksınız)

Call of Duty: Warzone’a bugün gelecek bir güncellemeyle oyunun çehresi değişecek. 25 Mayıs’a kadar erişilebilecek Operation Monarch isimli bir mod, oyuna Godzilla ve Kong’u getirecek.

Activision’ın birkaç yıl önce piyasaya sürdüğü hayatta kalma oyunu Call of Duty: Warzone‘a dikkat çeken bir güncelleme geliyor. Gün içerisinde oyuncularla buluşturulacak bu güncelleme, hayatta kalma oyunlarında pek de alışık olmadığımız bir yenilik getirecek. 

Call of Duty: Warzone için hazırlanan “Operation Monarch” isimli yeni bir mod, oyuna canavarlar ekleyecek. Evet yanlış duymadınız. Gelecek güncelleme ile 25 Mayıs’a kadar oynanabilir olan bu modda oyuncuların canavarları katletmeleri ya da onlardan kaçmaları gerekecek. Üstelik bu canavarları pek çok kişi biliyor. Activision’ın açıklamasına göre Godzilla ve Kong, bugün itibarıyla Call of Duty: Warzone’da olacak.

Call of Duty: Warzone’daki Kong işte böyle görünecek

 

Operation Monarch ile ilgili açıklamalarda bulunan isim Activision yöneticilerinden James Mattone oldu. Mattone, canavarların genelde çok fazla saldırgan olmayacağını söyledi. Ancak bu canavarlar rahatsız edildiklerinde önüne gelen her şeyi yok edebilecek güçte olacaklar. İşte Mattone, bununla ilgili olarak oyunculara iki tavsiye veriyor. Bu tavsiyelerden bir tanesi kaçmak. Diğeri ise onları yok etmek. Burada tercih tamamen oyuncuların…

 
 

Activision, Call of Duty: Warzone için hazırladığı güncelleme oyuna yalnızca bahsi geçen iki canavarı getirmiyor. Öyle ki oyuncular, bu modla birlikte yine Godzilla ve Kong temalı birkaç oyun içi ögeyle tanışma imkanı yakalayacaklar. Hayatta kalma oyunlarına genel olarak böyle canavarlara alışık olmadığımızdan, Call of Duty: Warzone’un Operation Monarch güncellemesinin ilgi çekeceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Call of Duty: Warzone’un Operation Monarch modu için hazırlanan tanıtım videosu

Kaynak:https://www.theverge.com/2022/5/10/23065586/call-of-duty-warzone-godzilla-kong.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir