Dijital Esaret’in Final Fragmanı Yayımlandı

Dijital Esaret’in Final Fragmanı Yayımlandı
0

Rasim Öztekin’in Ölmeden Önce Çektiği Son Filmi Dijital Esaret’in Final Fragmanı Yayımlandı (İzleyenlere NFT Hediye)

Usta oyuncu Rasim Öztekin’in ölümünden bir yıl sonra vizyona girecek olan Dijital Esaret’in son fragmanı bugün yayımlandı. Film, sinema izleyicilerine farklı bir deneyim sunmayı da hedefliyor.

8 Mart 2021 tarihinde hayata gözlerini yuman Türkiye’nin en ünlü ve başarılı tiyatro oyuncularından Rasim Öztekin, ölümünden bir yıl sonra, çekilen son filmiyle son kez sinemalarda kendisini gösterecek. Usta oyuncunun kadrosunda yer aldığı son film Dijital Esaret’in son fragmanı bugün yayımlandı.

Mandıra Filozofu filminin çekildiği Bodrum Çökertme’de özel olarak hazırlanan platoda çekilen yapım, yönetmen koltuğunda Altın Portakal ödüllü Emre Kavuk’a yer veriyor. Oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin’in yanı sıra Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas ve Yasemin Alıç gibi isimlere de yer veren film, gösterimi ve gösterim sonrasındaki deneyim açısındansa tüm filmlerden farklı olacak.

Dijital Esaret fragmanı:

İnternet bağımlısı gençlerin mahkum edildiği cezaevinde yaşadıklarını konu alan film, suç işleyen sosyal medya fenomenlerinin, hackerların, e-alışveriş, oyun ve sanal kumar bağımlılarının maceralarını anlatacak. Filmi izleyenlerdense, filmi izlerken telefonlarını açık tutması istenecek. Bununla birlikte filmin bileti, izleyicilere NFT ürünü olarak geri dönecek.

Dijital Esaret, 11 Mart’ta vizyona girecek.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir