Google Chrome “İndirilenler” Arayüzünü Güncelliyor

Google Chrome “İndirilenler” Arayüzünü Güncelliyor
0

Chrome’un yenilenen “indirilenler” kullanıcı arayüzünün ilk görüntüleri ortaya çıktı!

Birkaç gün önce Google’un Chrome web tarayıcısı için, Microsoft Edge benzeri bir indirme deneyimi üzerinde çalıştığı haberlerini almıştık. Şimdi ise Google Chrome için bahsedilen bu yeni “indirilenler” arayüzünün ilk görüntüleri ortaya çıktı.

 

Aşağıdaki .gif dosyasında yeni indirilenler arayüzünün nasıl olduğunu görebilirsiniz. Şu an test edilen ve yakında geçilmesi beklenen yeni tasarımda, kullanıcı bir dosya indirmeye kalktığında tarayıcının sağ üst köşesinde bir indirme butonu beliriyor ve bu buton dosya indirme süresince mavi renk ile doluyor, tamamlandığındaysa yerini yeşile bırakıyor.

Google’ın bu yeni özelliği ne kadar test aşamasında tutacağını göreceğiz. Akabinde ise kararlı sürüm ile beraber kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir