Google Dokümanlar’da metin filigranları oluşturma veya içe aktarma

Google Dokümanlar’da metin filigranları oluşturma veya içe aktarma
0

 Artık Google Dokümanlar‘daki belgelerinize bir metin filigranı ekleyebilirsiniz. Ayrıca, Microsoft Word belgeleriyle çalışırken, dosyalarınızı içe aktarırken veya dışa aktarırken metin filigranları korunur.


Metin filigranları, uyguladığınız uygulama ne olursa olsun daha geniş bir şekilde paylaşmadan önce belgenizdeki her sayfada tekrarlanır ve “Gizli” veya “Taslak” gibi dosya durumunu belirtmek için yararlı olur. Metin filigranlarına ek olarak, metnin üstüne veya arkasına bir görüntü filigranı veya resimler ekleyebilirsiniz.

Başlamak için gidin Insert > Filigran > Text. Hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin. Dokümanlar’a filigran ekleme.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir