Google Dokümanlar’dan Kolayca Görev Atama

Google Dokümanlar’dan Kolayca Görev Atama
0

Google Dokümanlar’da artık kendinize veya iş arkadaşınıza, daha sonra atanan kişinin Görevler listesinde görünecek bir kontrol listesi öğesi atayabilirsiniz.

Görevlerde atanmış bir öğeye, başlıkta, bitiş tarihinde veya tamamlanma durumunda değişiklik gibi düzenlemeler yapıldığında, bu güncelleştirmeler Dokümanda gösterilir ve bunun tersi de geçerlidir.

 Etki alanınızdaki kişilerin Görevler’de kendilerine atanan öğeleri yönetebilmeleri için Google Görevleri‘nin açık olması gerekir. 

bir görev oluşturmak veya düzenlemek için Dokümana ihtiyaç vardır. Google Dokümanlar’dan görev atama ve Google Görevler’de atanan görevleri yönetme hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir