Google, Play Store Üzerinden Yardım Kampanyalarına Bağış Yapmayı Kolaylaştıracak

Google, Play Store Üzerinden Yardım Kampanyalarına Bağış Yapmayı Kolaylaştıracak
0

Google, yeni sistemi ile Play Store üzerinde direkt bağış yapma imkanı sunuyor.

Yılbaşının yaklaşmasıyla Google, bağış yapmak isteyenlerin işlerini kolaylaştırma yoluna gidiyor. Normal şartlar altında bir kuruma bağış yapmak istediğinizde onlarca sayfayı aştıktan sonra ödeme sayfasına gelirsiniz. Ancak Google’ın yeni sistemi sayesinde bu işlem fazlasıyla rahat ve pratik bir hal alacak.

 

Bu yeni özellik sayesinde bağış yapmak isteyenlerin Android cihazları üzerinden “play.google.com/donate” linkine gitmeleri yeterli. Genellikle böyle uygulamalarda akla gelen pay konusunda da endişelenmememizi söyleyen Google, yatırılan paranın tamamının gönderdiğiniz tarafa gittiğini ve Play Store’un hiçbir pay almadığını belirtti.

 

Uygulamayı yalnızca Amerika Birleşik Devletleri sınırlarında kullanmayı düşünmeyen Google; uygulamayı yakın zamanda Kanada, Meksika, Almanya, Büyük Britanya, Fransa, İspanya, İtalya, Tayvan ve Endonezya gibi ülkelerde de kullanıma sunacak.

 

Kaynak: https://www.digitaltrends.com/mobile/google-play-charity-donations/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir