Gülse Birsel’in DisneyPlus’taki Filmi Hazırlıklara Başladı

Gülse Birsel’in DisneyPlus’taki Filmi Hazırlıklara Başladı
0
Geçtiğimiz aylarda Disney Plus’la anlaşan Gülse Birsel, Disney Plus’taki ilk filminin çekimlerine başlıyor. Henüz hakkında detaylı bilgi olmayan film, dev oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

14 Haziran’da ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney+, hem yerli oyunlarla yaptığı anlaşmalar hem de yayınladığı ve yayınlayacağı dizi, filmlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Ülkemizde komedi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Gülse Birsel’le de geçtiğimiz aylarda anlaşma yapılmıştı. Bugün çıkan haberlere göre Birsel, Disney+ için ilk filminin hazırlıklarına başladı.

Gülse Birsel’in hem yazıp hem de oynayacağı filmin adı Yılbaşı olacak. Film hakkında resmi bir açıklama yapılmadı ancak gelen bilgilere göre film bir komedi filmi olacak ve kadrosuyla şimdiden adından söz ettirmeye başladı bile.

Film vizyona girmeden kadrosu ve konusuyla dikkat çekiyor

Geçtiğimiz aylarda Disney Plus’la anlaşan Gülse Birsel’in komedi filmi çekeceği konuşuluyordu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, merakla beklenen filmin ilk okuması dün yapıldı ve sete çıkmaya hazırlanıyor. Filmin yönetmenliğini Ozan Açıktan yapacak. Pandemi dönemi bir yıl başı gecesinde geçen filmin konusu, bir sitede yaşanan olayları ele alıyor.

Gülse Birsel’in senarist oyuncu olarak rol alacağı filmde Ezgi MolaCengiz BozkurtFatih Artmanİrem Sak, Serkan KeskinAlican YücesoyBoran KuzumAlina BozBüşra Pekin ve Ayta Sözeri yer alıyor.

 

Kaynak: https://twitter.com/popgek/status/1544730075383349258?s=12&t=INGhxl5wsWeAOg3Z037X0g

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir