Instagram’dan ‘Yazılı Durum’ Paylaşmayı Sağlayacak Özellik

Instagram’dan ‘Yazılı Durum’ Paylaşmayı Sağlayacak Özellik
0

MSN Kişisel İletileri Geri Dönüyor: Instagram’a Durum Ekleme Özelliği Geliyor!

Popüler sosyal medya platformu Instagram, takipçilerinizle ‘not’ paylaşmanızı sağlayacak bir özelliği test ediyor. Geniş çapta test edilmeye başlanan özellik, ‘Mesajlar’ kısmında takipçilerin yer aldığı bölümden takipçileriniz ile ‘yazılı durumlar’ paylaşmanıza olanak tanıyacak.

Meta çatısı altında faaliyet gösteren Instagram, dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak nitelendiriliyor. Bu yüzden de her geçen gün yeni özellikler uygulamaya ekleniyor. En son şirketin mağaza sekmesini bildirimler ile değiştireceği ortaya çıktı. Bundan daha önce ise platformun çıplaklık içeren fotoğraflar ile ilgili bir özellik getireceği görülmüştü.

Şimdi ise Instagram’ın kullanıcıların hoşuna gidebilecek yepyeni bir özelliği test etmeye başladığı görüldü. İlk olarak geçtiğimiz aylarda sınırlı sayıda kullanıcıda test edilmeye başlayan özelliğin şimdi daha geniş çapta kullanıcılarda denenmeye başladığı belirtildi.


Özellik, mesajlar kısmından takipçilerinize ‘not’ bırakmanıza olanak tanıyacak

2000’li yılların popüler mesajlaşma platformu MSN’in kişisel iletilerini andıran özellik, ‘Mesajlar’ kısmındaki arama çubuğunun hemen alt tarafında takipçilerimizi bize gösteren kısmında durum paylaşmaya olanak tanıyor. XDA

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir