Marvel’dan Kafa Karıştıran “Deadpool 3” Paylaşımı: MCU’da Yepyeni Bir Dönem mi Başlayacak?

Marvel’dan Kafa Karıştıran “Deadpool 3” Paylaşımı: MCU’da Yepyeni Bir Dönem mi Başlayacak?
0

Marvel’ın çenesi düşük karakteri Deadpool, yeni filmiyle birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde büyük değişikliklere neden olabilir.

Marvel Japonya, Deadpool 3 filmiyle ilgili bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımla birlikte büyük merakla beklenen Deadpool 3’ün sinopsisi bu paylaşımla ortaya çıkmış oldu. Böylece Deadpool hayranlarının uzun zamandır tahmin ettiği senaryo da bir nevi doğrulanmış oldu. Deadpool, Marvel Sinematik Evreni’ni yeniden şekillendirebilir.

Marvel evreni yeniden başlayabilir

Marvel Japonya, paylaşımında “Sorumsuz kahraman Deadpool, Wolverine ile birlikte MCU tarihini değiştirecek?!” ifadesini kullandı ancak Japonca’dan çeviri olduğu için bazı ufak nüans farkları da söz konusu olabilir. Yine de Deadpool ve Wolverine’in yeni filmde çoklu evrenleri oldukça karıştırmış olabileceğini gösteriyor. 

Deadpool 3 filminde, X-Men filmlerinde de canlandırdığı Wolverine rolü ile Hugh Jackman karşımıza çıkacak. Deadpool 2 filminin sonunda da çeşitli evrenlerde ve çeşitli zaman çizgilerinde değişiklikler yapıldığına şahit olmuştuk. Yani yeni filmde Deadpool, ortalığı epeyce karıştırıp X-Men karakterlerinin MCU’ya katılmasının kapısını açabilir. Böylece ana MCU evreni sonunda çizgi romanlardaki kadar zengin karakter seçeneklerine sahip olabilir. 

deadpool 3

Deadpool 3 ile birlikte muhtemelen zaman çizgilerindeki karışıklıkları çözmek için Deadpool ve Wolverine iş birliği yapmak zorunda kalacaklar. Muhtemelen bu ikilinin mücadelesi oldukça büyük olacak. Bu mücadelenin sonunda ise kazanan umarız seyirciler olacak. 

Deadpool 3 bu yaz vizyona girecek

Deadpool 3, ABD’de 26 Temmuz 2024‘te vizyona girecek ve Marvel Sinematik Evreni 5. fazın bir parçası olacak. Yapımda Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand ve Jennifer Garner yer alacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Shawn Levy oturacak. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir