Netflix, Fantastik Dizisi Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınladı [Video]

Netflix, Fantastik Dizisi Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınladı [Video]
0

Netflix, İskandinav mitolojisine dayanan popüler fantastik dizisi Ragnarok’un 2. sezon ilk fragmanını yayınladı. 1 dakika uzunluğundaki fragman, ikinci sezonda gerilimin ve aksiyonun eksik olmayacağını gösteriyor.

Konu sanat ya da edebiyat olduğunda Yunan mitolojisi çok daha fazla ele alınıyor olsa da filmler ve diziler söz konusu olduğunda İskandinav mitolojisi çok daha fazla öne çıkıyor. Netflix’in İskandinav mitolojisinin bir parçası olan Norse mitolojisinden esinlenen Norveç yapımı fantastik dizisi Ragnarok, ikinci sezonu ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ragnarok‘un ilk sezonu Ocak 2020‘de Netflix abonelerinin beğenisine sunulmuştu ve dizi, genel olarak olumlu yorumlar toplamayı başarmıştı. Dizinin ikinci sezonundan ilk fragmanı yayınlayan Netflix, böylece Ragnarok 2. sezon yayın tarihini de açıklamış oldu.

Netflix tarafından paylaşılan bilgilere göre Ragnarok’un ikinci sezonu, 27 Mayıs tarihinde resmen yayınlanacak. Yayınlanan ilk fragmanda 2. sezon için, “Bütün bir kasabayı ve hatta belki de ülkeyi hakimiyeti altına alan kadim ve son derece güçlü bir düşmanla karşı karşıya olduğunu yeni öğrenmiş 17 yaşında bir lise öğrencisi olsaydınız ne yapardınız? Magne, aradığı cevapları ve müttefikleri acaba çok geç olmadan bulabilecek mi?” ifadeleri kullanılıyor.

Netflix, resmi internet sitesinde ise Ragnarok için, “Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti yoğun biçimde hissetmektedir. Kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsane gereklidir” ifadelerine yer veriyor. Adam Price’ın arkasında olduğu ve David Stakston,Herman Tømmeraas,Theresa Frostad Eggesbø’yu başrolde izlediğimiz Ragnarok yayınlandığında bildirim almak için buraya tıklayarak Netflix sayfasına ulaşabilir ve hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

Ragnarok 2. sezon ilk fragman

 

Kaynak :https://moviesr.net/p-the-gods-and-giants-are-back-in-ragnarok-season-2-first-teaser-trailer-at-netflix

 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir