Netflix, Türkiye’nin İlk Distopik Dizisi Sıcak Kafa’yı İlk Sezonun Ardından İptal Etti

Netflix, Türkiye’nin İlk Distopik Dizisi Sıcak Kafa’yı İlk Sezonun Ardından İptal Etti
0

 

Yerli distopik dizi Sıcak Kafa’nın yıldızlarından Şevket Çoruh, hayranları üzecek bir açıklama yaptı. Anton karakterine hayat veren ünlü oyuncu, Twitter üzerinden dizinin ikinci sezonunun çıkmayacağını duyurdu.

Yerli içerikleriyle karşımıza çıkmaya devam eden Netflix, geçtiğimiz aralık ayında Türkiye’nin ilk distopik dizisi Sıcak Kafa’yı bizlerle buluşturmuştu. Afsin Kum’un aynı isimli romanından yayınlanan yapım, kısa sürede oldukça popüler olmayı başarsa da izleyicileri ikiye bölmüştü.

Dizinin ikinci sezonu için bekleyiş sürerken bugün ise hayranları üzecek bir gelişme yaşandı. Yapımın oyuncularından Şevket Çoruh, Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderiyle dizinin iptal edildiğini duyurdu.

Henüz Netflix’ten resmi bir açıklama gelmedi

Çoruh, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, “Çok abuk bir ayrılık oldu. Bilsem bu kadar sıkı dostluk kurmazdım. Kısa sürdü yoldaşlığımız” ifadelerini kullanırken dizide hayat verdiği karakter Antona da veda etti: “Kendine iyi bak Anton

Bunun yanı sıra Çoruh, kendisine ikinci sezonun olup olmayacağını soran bir kişiye de yanıt verdi. Ünlü oyuncu, “Yok” ifadelerini kullanarak Sıcak Kafa’nın ikinci sezonunun yayınlanmayacağını açıkladı.

Dizinin iptali konusunda henüz Netflix tarafından resmi bir açıklama gelmediğini belirtmeden geçmeyelim. Dizinin neden iptal edildiği konusunda da bir bilgi yok. Ancak Netflix’in başarılı görmediği yapımları sonlandırdığını biliyoruz.

Afsin Kum’un romanından uyarlanan ve distopik bir dizi olan Sıcak Kafa, iletişim yoluyla zihinden zihine iletişim yoluyla bulaşan bir delilik salgınını konu ediyordu. Dizinin kadrosunda ise Osman Sonat, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Haluk Bilginer, Kubilay Tunçer, Gonca Vuslateri ve daha birçok ünlü isim yer alıyordu.

Sıcak Kafa fragmanı

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir