Netflix’in sevilen dizisi Love, Death + Robots’un 3. sezon yayın tarihi açıklandı

Netflix’in sevilen dizisi Love, Death + Robots’un 3. sezon yayın tarihi açıklandı
0

Netflix’in antoloji animasyon dizisi Love, Death + Robots’un üçüncü sezonundan ilk video paylaşıldı ve dizinin üçüncü sezon yayın tarihi açıklandı.             

Netflix’in Love, Death + Robots isimli her bölümde farklı bir konu işleyen animasyon dizisinden geçtiğimiz saatlerde güzel haber geldi.

Geçtiğimiz saatlerde Love, Death + Robots’un üçüncü sezon yayın tarihi geçtiğimiz saatlerde açıklandı. Love, Death + Robots Volume 3 ismi ile 20 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak. Dizi için paylaşılan ilk videoyu da aşağıda bulabilirsiniz.

Love, Death + Robots 3. Sezon Video

Üçüncü sezona dair ne yazık ki hiçbir bilgi paylaşılmış değil. Hangi yönetmenler olacak, hangi tarzda animasyon tekniği göreceğiz ve kaç bölüm olacak gibi sorular şimdilik yanıtlanmadı. Ancak görsel tarzıyla bizleri yine hayran bırakacağını söyleyebiliriz. Umuyoruz ki hikaye tarafında da bizleri memnun eder. Paylaşılan ilk videoda ne yazık ki önceki sezonlara ait görüntüleri görüyoruz.

Kaynak:https://comicbook.com/anime/news/love-death-robots-season-3-release-date-netflix-trailer/?utm_campaign=adnanguney&utm_medium=referral&utm_source=adnanguney.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir