Oppenheimer, Aşırı Uygun Bir Fiyata AppleTV’ye Eklendi

Oppenheimer, Aşırı Uygun Bir Fiyata AppleTV’ye Eklendi
0

 

 

2023’ün en çok konuşulan filmlerinden Oppenheimer, AppleTV platformuna eklendi. Film, oldukça makul bir fiyat karşılığında satın alınabiliyor veya kiralanabiliyor.

Artık geride bırakmak üzere olduğumuz 2023 yılının en çok konuşulan filmlerinden bir tanesi, hiç şüphesiz Oppenheimer‘dı. Christopher Nolan tarafından üstlenilen proje, vizyona girdiği dönemler gişe rekorları kırmaya doymadı. Şimdiyse Oppenheimer izlemek isteyenler için yeni bir seçenek daha sunuldu.

Sinemaseverlerin hafızalarına kazınan film, Apple’ın TV platformuna eklendi. Kullanıcılar, AppleTV uygulaması üzerinden Oppenheimer’ı satın alabilecek veya tek sefer izlemek için kiralayabilecekler. Üstelik bu film için istenen ücret de oldukça makul

Filmi sadece 18,99 TL’ye satın alabilirsiniz

Oppenheimer AppleTV

Eğer Oppenheimer’ı satın almak isterseniz sadece 18,99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Filmi kiralamak isteyenlerse 4,99 TL ödeme yapacaklar. Filmin AppleTV sayfasına ulaşmak isteyenler, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Önemli açıklama:

Oppenheimer’ın AppleTV platformuna eklenmiş olması, AppleTV+ abonesi olmanızı veya AppleTV cihazı satın almanızı GEREKTİRMİYOR. Oppenheimer’ın eklendiği platform, Apple’ın ücretsiz olarak sunduğu AppleTV hizmeti. AppleTV, dilediğiniz yapımları satın alım veya kiralama yoluyla izleyebildiğiniz, Google Play Store’daki “Filmler ve TV”ye rakip bir servis. AppleTV’yi iPhone’lardan, Mac’lerden, iPad’lerden veya Microsoft Store’daki veya akıllı TV’nizdeki uygulamayı indirerek kullanabiliyorsunuz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir