Overwatch 4 Gün Boyunca Tamamen Ücretsiz Olacak

Overwatch 4 Gün Boyunca Tamamen Ücretsiz Olacak
0
Overwatch, 28 şampiyon ve 18 haritası da dahil olmak üzere 26 Temmuz – 30 Temmuz arası ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.
Son dönemde battle royale tabanlı oyunların popülerliğini arttırması bir yana, bu türün iki öncüsünden biri olan Fortnite’ın ücretsiz erişim imkanı sağlaması, oyun dünyasının trendlerini bir hayli değiştirdi. Başta en yakın rakibi PUBG olmak üzere gerek FPS gerek Moba birçok oyun, Fortnite’ın popülerliği karşısında değer kaybetmeye başladı. Şüphesiz ki Fortnite’ın hızlı yükselişinden etkilenen oyunlardan birisi de çoğu oyuncunun yakından tanıdığı Overwatch.
Yeni güncellemeler ve şampiyonlar ile eski günlerine kavuşmayı amaçlayan Overwatch, diğer bir yandan da sık aralıklarla oyunu ücretsiz yaparak kullanıcı çekmeyi hedefliyor. Mayıs ayı içerisinde de benzer bir şekilde oyunu ücretsiz yapan ekip, temmuz ayı için 26 Temmuz – 30 Temmuz aralığını belirlemiş durumda. Bu tarihler arasında isteyen herkes, herhangi bir sınırlama olmaksızın oyunun tüm modlarında, tüm şampiyonlar ile oynayabilecek.

Yalnızca Pc kullanıcılarına yönelik olan etkinlik sonucunda eğer oyundan memnun kalır ve devam etmek isterseniz, tüm verileriniz sizde kalmaya devam edecek. 26 Temmuz – 30 Temmuz arası Overwatch oynamak isteyen kullanıcılarımız için oyunun sistem gereksinimlerini de paylaşma gereği duyuyoruz. Sistem özellikleri anlamında uygun bir bilgisayarınız varsa kaçırmamanız gereken bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.


Overwatch Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci (CPU): Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 veya Intel HD Graphics 4400
Boş Alan: 30 GB
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir