Samsung Galaxy Z Flip4 ve Fold4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Fold4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu
0

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Fold4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Samsung, bugün gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinin hemen ardından yeni ürünleri Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4’ün Türkiye fiyatlarını açıkladı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir akıllı telefon sektörünün yeni öncüleri olacak Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 modellerini tanıttı. Ayrıca şirketin yeni akıllı saat modelleri Galaxy Watch 5 ile Galaxy Watch 5 Pro ve yepyeni kulakiçi kulaklık modeli Galaxy Buds2 Pro da aynı etkinlikte tüketicilerin karşısına çıktı.

Samsung’un yeni ürünlerinin tamamı, sektördeki en gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor ve pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğundan bile fazla özellik sunuyor. Ancak ürünler ne kadar gelişmiş olursa olsun ülkemiz şartlarının da etkisiyle en çok merak ettiğimiz konu cihazların fiyatı oluyor.

Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4, özellikleriyle hayal fiyatlarıyla kabus oldu

Samsung Türkiye, etkinliğin hemen ardından katlanabilir akıllı telefon pazarının yeni amiral gemileri olacak cihazlarının ve diğer yeni ürünlerinin fiyatlarını açıkladı. Ne yazık ki hem Galaxy Z Flip4 hem Galaxy Fold 4 hem de yeni Samsung akıllı saat ve kulaklıklar, pek çoğumuz için ulaşılabilirlikten çok uzakta bir fiyat etiketiyle ülkemizde satışta olacak.

Samsung Galaxy Z Flip4 Türkiye fiyatı

 • 128 GB: 25.999 TL
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir