Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin Yeni Fragmanı ve Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin Yeni Fragmanı ve Sistem Gereksinimleri Yayınlandı
0

Çıkış tarihi 4 Haziran olarak belirlenen Sniper Ghost Warrior Contracts 2’den yeni fragman geldi. Yayınladığı fragmanla oyundaki birçok yeniliği detaylı bir şekilde tanıtan CI Games, oyunu PC’de oynamak için gereken minimum sistem gereksinimlerini de oyuncularla paylaştı.

Keskin nişancılığı baz alan oyunların en popüler serilerinden olan Sniper Ghost Warrior’ın dördüncü oyunu, çıkışına yaklaşık 2 hafta varken oyunculara kendini detaylıca tanıttı.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin bugün yayınlanan fragmanı, oyunun konusu ve oynanışına dair kapsamlı bilgiler sağladı. Bunun yanında oyununun minimum sistem gereksinimleri de yapımcı ekip tarafından bildirildi.CI Games’in yeni Sniper Ghost Warrior Contracts 2 fragmanı, oyundaki silahlardan kullanılabilecek taktiklere kadar detaylı bilgi vermekle kalmadı; konuyu da sürükleyici bir şekilde anlatarak oyuncuların heyecanını artırdı. Açıklanan sistem gereksinimleri ise yeni nesil için orta karar denebilecek seviyede oldu.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 fragmanı:

Oyun, fragmanda anlatıldığı üzere Lübnan ve Suriye arasında bulunan ‘Kuamar’ adlı yasasız bir bölgede geçiyor. Göreviniz ise buradaki politik çatışmayı bitirmek için bazı isimlere suikastta bulunmak. Oyunda sniper tipi dışında da birçok silahınız ve bu silahları kendinize göre ayarlamak için birçok seçeneğiniz oluyor. ‘Sand-box’ stili haritalarda görev yaptığınız oyunda duruma göre drone kullanmak da mümkün.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sistem gereksinimleri:

 

Kaynak :https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/sniper-ghost-warrior-contracts-2-pc-requirements-gameplay-overview

 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir