Telegram’ın birçok yeni özelliğiyle 6.0 sürümü yayınlandı

Telegram’ın birçok yeni özelliğiyle 6.0 sürümü yayınlandı
0

Son dönemde popülerliğini her geçen gün arttıran Telegram, yeni özellikleriyle kullanıcılarının deneyimlerini arttırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda yeni bir güncelleme yayınlaşan platform bir dizi iyileştirmeler sunacak. İşte yenilikler…


Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan Telegram, yeni güncellemesi sonrası Facebook’a ait diğer popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a göre çok daha farklı ve ayrıntılı özelliklere sahip oldu. Bu güncelleme sonrası Telegram 6.0 sürümüyle kanal istatistikleri gibi birçok özelliğini tanıttı.

Telegram’ın 6.0 sürümüyle birlikte farklı sohbetleri tek bir sekmede toplamaya izin verirken kullanıcılar gruplardaki ve kişilerdeki sohbetleri, klasörler adı verilen yeni bir bölüm altında toplama imkanına sahip olacak.Telegram, 6.0 sürümü Android,iOS ve PC için yayınladı. Ayrıca yayınlanan yeni sürümde 1000’den fazla üyesi olan kanal yöneticilerine istatistik imkanı sağlanarak kanalın büyümesini analiz edebilmeye imkan verecek.


 
Kaynakhttps://www.markolix.com/haber/telegram-yeni-bircok-ozelligiyle-60-surumu-yayinladi.
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir