The Witcher’ın Merakla Beklenen 2. Sezonundan İlk Fragman Geldi

The Witcher’ın Merakla Beklenen 2. Sezonundan İlk Fragman Geldi
0

The Witcher hayranları için bugün oldukça hareketli geçiyor. Önce dizinin yeni sezonunun yayın tarihi açıklandı, şimdi de ikinci sezondan ilk fragman yayınlandı.

2019 yılının sonlarında Netflix ekranlarında yayın hayatına başlayan The Witcher, yayınlandığı günden bugüne gündemde kalmayı başarıyor. Henüz ilk sezonu yayınlanmış olsa da bu tek sezonla izleyicilerin gönlünde taht kuran yapım, özellikle son bir senedir sürekli yeni dedikodularla karşımıza çıkıyordu.

İlk sezondan bugüne kadar süren uzun süreli bekleyiş nihayet bugün akşam saatlerinde son bulmuş ve Netflix, dizinin ikinci sezonunun 17 Aralık tarihinde yayınlanacağını açıklamıştı. Witcher hayranları henüz bu haberin sevincini yaşamaya devam ederken şimdi de dizinin merakla beklenen yeni sezonundan ilk fragman geldi.

The Witcher: 2. Sezon Tanıtım Fragmanı | Türkçe alt yazılı


CD PROJEKT RED ile Netflix ortaklığında gerçekleştirilen WitcherCon etkinliğinde dizinin yeni sezonundan detaylar gelmeye devam ediyor. WitcherCon’da paylaşılan bilgilere göre ikinci sezondaki bölüm isimleri. ‘A Grain of Truth’, ‘Kaer Morhen’, ‘What Is Lost’, ‘Redanian Intelligence’, ‘Back Your Back’, ‘Dear Friend’ ve ‘Voleth Meir’ şeklinde olacak. Bunun dışında ismi açıklanmayan bir de gizemli bölüm bulunuyor.

The Witcher’ın hayranların gözünü yollarda bırakan yeni sezonu 17 Aralık 2021’de Netflix ekranlarında yayınlanacak. Yeni sezonda kahramanlarımızın başına neler geleceğine dair henüz elimizde fazla bilgi yok ancak Geralt ve Ciri’nin ilişkisine odaklanacak bir sezon olacağını biliyoruz. Bunun dışında Witcherların eğitildiği kadim bir kale olan Kaer Morhen‘in de sezonda önemli bir yeri olacağı düşünülüyor.

 
Kaynak:https://www.firstpost.com/entertainment/the-witcher-season-2-wraps-up-filming-henry-cavill-confirms-with-behind-the-scenes-set-footage-9496941.html.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir