Windows 11 İçin Yenilenen Power Toys, Büyük Bir Sürprizle Gelecek!

Windows 11 İçin Yenilenen Power Toys, Büyük Bir Sürprizle Gelecek!
0

Pek çok üst seviye Windows kullanıcısı için altın değerinde olan Power Toys paketi, Windows 11 ile birlikte çok daha kolay erişilebilir hale gelecek…

 
 
Microsoft PowerToys, belirli Windows özelliklerini ve yeteneklerini beğeninize göre özelleştirmek için kullanılabilecek kullanışlı yardımcı programlardan oluşan bir koleksiyon. Şimdiye kadar, PowerToys’u yüklemenin  tek yolu, yükleyiciyi GitHub’dan indirmek veya winget gibi bir paket yöneticisi kullanmaktı. Ancak XDA tarafından tespit edildiği üzere, Power Toys, Windows 11’in Microsoft Store’unda yayınlanacak. Böylece tüketicilere, Power Toys’a erişmenin kolay bir yolu sunulmuş olunacak.
 

Maalesef şu anda Power Toys, Windows 11 çalıştıran hiçbir bilgisayarda yayında görünmüyor, bu nedenle Windows Store iddiasını henüz doğrulamak mümkün değil. Ancak PowerToys lideri Clint Rutkas’ın bazı ifadeleri, iddianın doğru olduğunun sinyallerini verdi bile.

Power Toys’un Windows 11 için özel olarak yenileneceğini söylüyordu. Bu noktada, Windows 10’da gördüğümüz Power Toys özelliklerine ek olarak geliştirilmiş arabirim ve yeni erişilebilirlik seçenekleri bekleniyor.

Her iki haberi birleştirdiğimizde, Power Toys’un Windows 11 için önemli bir öğe olacağını anlamak güç değil. Bu yüzde Windows Store üzerinden kolayca indirilmesi de kimse için sürpriz olmamalı…

Kaynak:https://www.drwindows.de/news/powertoys-microsoft-veroeffentlicht-version-0-43-mit-zahlreichen-bugfixes.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir