Aracınıza kaynar su dökmeyi hiç düşündünüz mü?

Aracınıza kaynar su dökmeyi hiç düşündünüz mü?
0

Kaportacılar ve oto tamirciler bu şaşırtıcı kaynar su hilesini bilmenizi istemiyorlar.


Araba kazası, her iki taraf için de korkunç bir sıkıntıdır. Her şeyden önce, sadece küçük bir çarpışma olsa bile gerçekten korkutucu olabilir. Ne olacağını ya da diğer arabadaki kişinin yaralanıp yaralanmadığını asla bilemezsiniz. Ve tabii ki maddi sonuçları da var…

Aracınızın hasar görmesi size biraz pahalıya mal olabilir.

Pahalıdır

Korkutucu ve potansiyel olarak travmatik olmasının yanı sıra, araba kazaları pahalıdır da. En basitinden, aracınızda gözle görülür bir göçük oluşması, size birkaç yüz liraya mal olabilir. Pek çok insan, böylesi bir hizmet için uygun fiyatın ne olduğu hakkında hiçbir fikre sahip değildir, bu da kaportacıların ve oto tamircilerin size kolayca yüksek meblağlarda masraf çıkarabilecekleri anlamına gelir. Bir göçüğe gidermez üzere tamirciye girersiniz, ancak bir şekilde arabanızda çözülmesi gereken başka sorunlar keşfederler ve her birini eklemeye başlarlar. Oysaki istediğiniz bu değildir… Hayat zaten yeterince pahalı! Neyse ki, arabanızdaki bu çirkin göçüğü gidermenize yardımcı olacak bir yöntem keşfettik ve üstelik bir kuruşunuzu bile harcamanıza gerek yok!

Bu yöntemin nasıl çalıştığını öğrenmek için bir sonraki sayfayı ziyaret edin!


Kaynar su


Bir göçüğü kendi başınıza tamir etmeniz aslına çok kolay! İhtiyacınız olan tek şey içi sıcak su dolu bir su ısıtıcısı ve bir de tuvalet pompası. Peki, nasıl yapacaksınız? Açıklıyoruz!

Su ısıtıcısını suyla doldurun ve kaynatın.

Su kaynar kaynamaz, su ısıtıcısını arabanızın yanına götürün, suyu göçüğe ve göçük çevresine dökün. Dikkatli olun, çünkü su çok sıcak olacak!
Şimdi tuvalet pompasını kullanma zamanı geldi. Pompayı göçüğün etrafına yerleştirin ve dikkatlice kendinize doğru çekin. Bu işlemi yavaşça ve dikkatli bir şekilde birkaç kez tekrarlayın, yavaş yavaş göçükte hareketlenmeler göreceksiniz.
Birkaç dakikalık dikkatli bir çalışmanın sonunda, göçük tamamen ortadan kaybolmuş olacak! Üstelik sanki hiç göçük oluşmamış gibi!

Bu oldukça basit ipucunu kendi gözlerinizle görmek için aşağıdaki videoyu izleyin!

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=TybNUHyDAI4.
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir