Cyberpunk 2077’den Tam 48 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Cyberpunk 2077’den Tam 48 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı
+ - 0

Tam 6 senelik bekleyişin sonunda CD Project RED, Cyberpunk 2077’nin 48 dakikalık oynanış videosunu oyuncularla paylaştı.

Bazı oyunlar vardır ki beklemek için hakkında hiçbir şey bilmenize gerek yoktur. Video, resim, senaryoya dair herhangi bir bilgi dahi olmadan hevesle beklersiniz. Anlayacağınız Cyberpunk 2077, işte öyle bir yapımcıya veya geçmişe sahiptir.

Yaklaşık 6 sene içinde bir küçük teaser dışında hakkında hiçbir şey bilmediğimiz oyun, E3 2018 sonrasında adeta şaha kalktı. Önce uzun bir videosu yayınlanan oyunun, dün açılan Twitch canlı yayınında bir de 48 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap