Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı

Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı
0

Marvel’ın Yeni Dizisi She-Hulk’ta Yer Alacak Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi [Video]

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney+ platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Sarı kasklı Daredevil: E bu bildiğin Iron-Man?!

Tabii ki ‘bu bildiğin Iron-Man’ demek saçma zira çizgi romanlarda da yer alan bir kostümdü. Bu yeni kostüm de dizide eskiden gördüğümüz Matt Murdock’ın giydiğine bir hayli benziyor; ancak birebir aynı değil. Yeni kostümde en görülebilir fark, Charlie Cox’un canlandırdığı Daredevil’ın sarı kasklı bir kostüme sahip olması.

Sadece kaskta da değil, kostümün geri kalanında, kollar ve bacaklarda da sarı renkleri görebiliyoruz. Daredevil’ın She-Hulk kostümünde daha az kauçuk malzeme kullanılmış, bunun yerine daha çok sert plastik malzeme tercih edilmiş gibi görünüyor.

Siz Daredevil’in She-Hulk: Attorney at Law dizisindeki yeni kostümü hakkına ne düşünüyorsunuz? She-Hulk için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

İşte Daredevil’ın yer aldığı tanıtım videosu

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap