Grafikleriyle Mest Eden S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’dan İlk Oynanış Fragmanı Geldi

Grafikleriyle Mest Eden S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’dan İlk Oynanış Fragmanı Geldi
0

Rusya-Ukrayna savaşından doğrudan etkilenerek süresiz ertelenen S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’den ilk oynanış fragmanı geldi. Seri, günümüz grafikleriyle adından yeniden söz ettirecek.

S.T.A.L.K.E.R. serisiyle gönüllerde taht kuran GSC Game World ekibi, Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle serinin yeni oyununu ertelemek zorunda kalmıştı. Ukrayna’daki stüdyosu dağılan ve yeni bir düzen kuran ekip, sabırsızlıkla beklediğimiz S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’in ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’de serinin her oyununda olduğu gibi yaratıklarla dolu distopik bir dünyada hayatta kalmaya çalışacağız. Fakat oyun, bu kez grafik konusunda büyük bir geliştirmeye sahip olacak:

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl oynanış fragmanı:

Oynanış fragmanından görebileceğimiz üzere S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, sadece bir hayatta kalma oyunu olmayacak. Oyun, bir hikâyeye de yer verecek.

Geliştirici ekip paylaşılan detaylara göre oyun, 64 kilometrekarelik devasa bir haritaya sahip olacak. Bu haritada yapacağımız her şey bize bağlı olacak ve haritayı karış karış dolaşma imkânı sunulacak. Oyundaki amacımız ise ‘The Zone’ denilen bu alandan kurtulmak.

S.T.A.L.K.E.R. 2, halen net bir çıkış tarihine kavuşamadı. Fakat oyun, 2023 yılı içinde çıkış yapacak.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir