HBO Max açıkladı: Abonelikler daha ucuz olacak!

HBO Max açıkladı: Abonelikler daha ucuz olacak!
0

Dijital içerik platformları arasındaki rekabet devam ediyor. Bir video akış hizmeti olan HBO Max, sunmaya hazırlandığı teklifle gündemde yer alıyor.

Platform, atacağı adımla daha da erişebilir hale gelecek. Şirket yıllık abonelik fiyatlarında indirim sunacağını açıkladı. İşte detaylar!

HBO Max, yıllık aboneliklerde yüzde 30 indirim yapıyor

Günümüzde pek çok platformdaki abonelik fiyatları gün geçtikçe artıyor. Bu da şirketlerin abone kaybına neden oluyor. Yeni HBO Max sahibi Warner Bros. Discovey, son zamanlarda akış hizmetinde dağınık bir rol oynuyor. Tasarruf etmek için pek çok filmi ve şovu çıkarmasına rağmen aboneleri geri getirmek için yeni bir adım atıyor. Şimdi şirket, yeni ve geri dönüş yapan kullanıcıların yıllık abonelik fiyatlarında yüzde 30 indirim yapacağını söyledi.

Yeni ve geri dönen aboneler, 30 Ekim’e kadar yıllık abonelik yaptıklarında yüzde 30 indirim alabilecek. Bu, yıllık reklamsız plan için 149,99 dolar (aylık 8,75 dolara eş değer) yerine 104,99 dolara gelir. Reklam destekli plan ise 99,99 dolardan 69,99 dolara (aylık 5,83 dolara eş değer) geliyor.

HBO Max’in en ilgi çeken tarafı ise eleştirel olmasının yanı sıra ticari olarak da başarı elde etmesi oluyor. Ayrıca orijinal içeriklerin de bol olması etkili. Kullanıcılar platform üzerinde Game of ThronesSuccessionThe Sopranos ve Sex and the City gibi tüm zamanların klasiklerine ulaşıyor.

Ayrıca indirim, aboneleri bir yıl boyunca platforma kilitlemek için önemli bir girişim adımı da taşıyor. Game of Thrones’un yan ürünü House of the Dragon’un yakında geleceği düşünüldüğünde oldukça etkili bir adım.

HBO Max, şimdilik Discovery Plus ile bir arada olmaya devam edecek. Ancak sonuç olarak iki platformun tek hale gelmesi gibi bir planı da var. Buna rağmen HBO Max özellikle fiyatlar göz önüne alındığı zaman ilgi çekecek nitelikte.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir