Netflix Filmi ‘Yolun Açık Olsun’ Fragmanı Yayınlandı [Video]

Netflix Filmi ‘Yolun Açık Olsun’ Fragmanı Yayınlandı [Video]
0

Netflix, Kadrosuyla Heyecanlandıran Yeni Yerli Filmi ‘Yolun Açık Olsun’un Fragmanını Yayınlandı [Video]

Netflix Türkiye’nin yeni yerli yapımı Yolun Açık Olsun filminin resmi fragmanı yayımlandı. Yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla beklentileri yükselten film, fragmanıyla da daha büyük heyecan yarattı.

Orijinal yapımları arasına her geçen gün bir yenisini daha katmaya devam eden Netflix Türkiye, bugün son yerli filmi Yolun Açık Olsun’un resmi fragmanını yayınladı. Oyuncu kadrosunda Türkiye’nin sevilen isimlerinin de yer aldığı film, fragmanıyla birlikte pek çok kişinin de listesine eklendi.

Hakan Evrensel’in aynı isimli kitabından uyarlanan filmde Yüzbaşı Salih, Asteğmen Kerim ile Dalyan’a doğru yola çıkar ve Kerim’i büyük aşkı Elif’e kavuşturmayı amaçlar fakat bu yolculuk, Salih’in geçmişle hesaplaşmasına yol açar. Geçtiğimiz aylarda çekimleri tamamlanan Yolun Açık Olsun, 23 Mayıs’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Yolun Açık Olsun fragmanı:

Yapımcılığını Lanistar Medya ve Same Film’in üstlendiği film, oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Engin Akyürek, İlker Kızmaz, Alpay Atalan, Belfu Benian ve Özlem Çakar Yalçınkaya’ya yer veriyor. Filmin yönetmen koltuğundaysa çokça sevilen 7. Koğuştaki Mucize’nin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin yer alıyor.

Kaynak:https://diziseti.tv/yolun-acik-olsun-oyunculari-netflix/.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir