Recep İvedik 7’nin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]

Recep İvedik 7’nin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]
0

Recep İvedik 7’nin merakla beklenen fragmanı yayınlandı. Kısa sürede yüz binlerce izlenmeye ulaşan fragman, hem olumlu hem olumsuz yorumlar topladı.

Türk sinema tarihinin en tartışmalı serilerinden biri olan Recep İvedik, yedinci filmi ile seyircilerin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Ancak ilk altı filmden farklı olarak Recep İvedik 7, beyaz perdede değil Disney+ kütüphanesinde yayınlanacak. Bugüne kadar en fazla hasılat elde etmiş Türk filmi unvanına sahip olan Recep İvedik serisinin yeni filminden ilk fragman paylaşıldı.

1 dakika 38 saniye uzunluğundaki fragman, yeni filmde Recep İvedik’in absürt mizahı biraz daha sınırlayacağını gösteriyor. Recep İvedik’in köydeki macerasını konu alacak film, bu kez yalnızca Disney+ abonesi olanların beğenisine sunulacak. 

Recep İvedik 7 fragman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap