The Sandman’in Yeni Bölümlerinin Geleceği Duyuruldu

The Sandman’in Yeni Bölümlerinin Geleceği Duyuruldu
0

Tarihin En Pahalı Netflix Dizisi The Sandman’den Beklenen Haber Geldi: Yeni Bölümler Geliyor!

Netflix, DC Comics’in hatasının ardından paylaştığı açıklamasında The Sandman’in yeni bölümlerini resmen duyurdu. Yeni bölümlerin ikinci sezon kapsamında olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Netflix’in 5 Ağustos’ta yayınlamaya başladığı ve dünya çapında büyük popülerlik kazanan dizisi The Sandman’den bugün beklenen haber geldi. DC Comics’in çokça sevilen dizisinin ikinci sezonu resmen duyuruldu. Fakat ilginç bir durum da yaşandı.

DC Comics, geçtiğimiz gece paylaştığı bir Tweet’te The Sandman’in yeni bölümlerle geri döneceğini açıkladı. Ancak söz konusu Tweet, kısa süre sonra kaldırıldı. DC Comics, konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamışken, yaşanan olayın ardından Netflix’ten de bir açıklama geldi.

Netflix, The Sandman’in yeni bölümlerini resmen doğruladı:

“The Sandman, yeni bölümler ve uyarlanacak hikâyelerle resmen geri dönüyor.”

Netflix, DC Comics’in paylaşıp sildiği Tweet’in ardından bir açıklama paylaştı ve The Sandman’den daha fazla bölüm geleceğini açıkladı. Platform, kaç yeni bölüm geleceğini ve bu bölümlerin neleri konu alacacağını ise paylaşmadı. Bununla birlikte yeni bölümlerin 2. sezon olup olmayacağı da henüz netleşmedi.

The Sandman, Netflix’in bugüne kadar en fazla bütçeyle yayınladığı dizisi olmuştu. Film için net bütçe açıklanmazken, tahminler Netflix’in bölüm başına 15 milyon dolar gibi bir para harcadığı yönündeydi.

Dizinin yazarı Neil Geiman’dan da video geldi!

“Söylentiler doğru. Netflix, birçoğunuzun Sandman’i izlediği için çok heyecanlı ve hepimizin olmasını umduğumuz şey gerçekten oldu…”

 

Kaynak: https://gizmodo.com/the-sandman-neil-gaiman-netflix-renewed-season-2-1849735509 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir