Thor: Love and Thunder, Disney+’a Gelecek: Türkiye Hariç

Thor: Love and Thunder, Disney+’a Gelecek: Türkiye Hariç
0

 

 

Thor: Love and Thunder, Türkiye Hariç Tüm Dünyada Disney+’ta İzlenebilecek: İşte Disney+ Türkiye’ye Gelmeme Sebebi

Pek çok kişiye göre Thor serisinin en iyi filmi olan Thor: Love and Thunder, çok yakında Disney Plus’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Ancak Türkiye’deki Disney+ kullanıcıları için haberler iyi değil.

Marvel evreninde o kadar çok süper kahraman var ki illaki birisini seviyorsunuz. Şüphesiz ki Marvel’ın en sevilen karakterlerinden biri de Chris Hemsworth’ün canlandırdığı Thor. Uzun bir aradan sonra Marvel, nihayet sevilen karakteri Thor’un yeni filmini geçtiğimiz ay beyaz perdede izleyiciyle buluşturdu. 

Birçok şey gibi bilet fiyatlarına da gelen zam sonrası, pek çok Thor hayranı maalesef ki Thor: Love and Thunder’ı sinemada izleme fırsatını yakalayamadı. Ancak Disney Plus, yakında yeni filmi platformunda yayınlamaya hazırlanıyor. Ne yazık ki Türkiye’deki Disney+ kullanıcıları, bu imkandan mahrum olacaklar. 

Thor: Love and Thunder 8 Eylül’de Disney Plus’ta! Türkiye hariç…

Birçoğumuz uzun bir süredir ‘Thor’un yeni bir filmi çıksa da izlesek’ diye bekliyorduk. Ancak maalesef ki ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde sinemaya gitmek bile bir lüks haline geldi. Biliyorsunuz ki Marvel evrenine ait birçok film ve dizi Disney Plus’ta yer alıyor. Thor’un son fimi olan Love and Thunder (Aşk ve Gök Gürültüsü) da bu yapımlardan biri olmaya hazırlanıyor.  

Merakla beklenen ve hayranlarına nostaljik anlar yaşatan filmin 8 Eylül’de Disney Plus’ta yayınlanacağı duyuruldu. Beyaz perdede büyük bir ilgi gören filmin dijital platformda da aynı şekilde karşılanması bekleniyor. Ancak ülkemizdeki sinema yasası gereği vizyona giren filmler, 5 aydan önce dijital platformlarda yer alamıyorlar. Dolayısı ile Thor: Love and Thunder da tüm dünyada Disney+ kütüphanesinde yer alırken Türkiye’de olmayacak…

Kaynak:https://variety.com/shop/thor-love-and-thunder-disney-plus-1235347104/ 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir