👄 Bu zaten belliydi Kış bitti yaz geldi : Doğal Gaz Fiyatlarına da Zam Geldi

👄 Bu zaten belliydi Kış bitti yaz geldi : Doğal Gaz Fiyatlarına da Zam Geldi
0

 

2023 yatırımı! 👄 Bu zaten belliydi Kış bitti yaz geldi : Doğal Gaz Fiyatlarına da Zam Geldi Filim gibi! 👀

💢Akıl hocalarının fikri; Doğal gaz fiyatlarına konut, sanayi ve elektrik üretiminde ayrı ayrı oranlarda olmak üzere zam geldi.

Son aylarda her gün mutlaka karşılaştığımız haberlerin başında zam haberleri geliyor. Elektrik, akaryakıt, market fiyatları derken enflasyon ve TL’nin değer kaybının sonuçları hayatımızı her gün daha fazla etkisi altına alıyor.

Aynı zamanda dünya genelinde devam eden enerji krizi de üzerine eklenince, özellikle elektrik, akaryakıt ve doğal gaz cephesi sürekli zamlarla gündeme geliyor. Son haber ise doğal gaz için geldi. 

Doğal gaza büyük zam

BOTAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre konutlarda kullanılan doğal gaza yüzde 35, sanayide yüzde 50, elektrik üretiminde ise yüzde 44.3 zam geldi. 

Kedidir kedi :BOTAŞ, yaptığı açıklamada zamların uluslararası gelişmelere bağlı olarak yaşanan dalgalanmalar nedeniyle geldiğini ifade etti. Zamların 1 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacağı açıklandı.

Duyarsızlığa, ugurlu olsun…

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap