Google Sites İle Oluşturulan Web Siteyi Yayınlama

Google Sites İle Oluşturulan Web Siteyi Yayınlama
0

Google Sites ile oluşturduğunuz birkaç makale ve düzenlemeden sonra artık web sitenizi yayınlayın. Web sitenizi nasıl yayınlayacaksınız ile ilgili adımları takip edin.

Google Sites kurulum öncesi, Google Sites ile tanışmış, Yeni Google Sites kurulum aşamalarını tamamlamış, Ekle seçeneklerindeki araçları incelemiş, Sayfalar ve gezinme menü çubuğu ayarların nasıl yapılacağını görmüştük.

Tüm bu işlemler sonrasında artık Google Sites web sitemizi yayınlama aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Bu konuda yazılan makale başlık isim ve linklerini aşağıda veriyorum.

En üst tanıtım linkinden başlayarak, alt linklere kadar olan makaleler incelendiğinde henüz Google Sites’i kuramayan yazarlarımızda web sitesini kısa sürede kuracak duruma gelecektir.

İlgili Makaleler:

Yeni Google Sites İle Tanışın

Yenilenen Google Sites Kurulumu

Google Sites Ana Sayfa Ekle Araçlarını Kullanma

Google Sites Sayfalar ile Menü Gezinme Çubuğu Oluşturma

Google Sites Menü Gezinme Ayarları 

Google Sites Web Sitenizi Yayınlayın:

1. Gösterge panelinde Yayınla butonuna tıklayın.

google-sites-yayinla-butonu

2. Açılan pencerede son kısma Google Sites Domain URL ismini girin.Örnek: adnanguney

google-sites-yayinlama-ayarlari

 3. Sitemin arama sonuçlarında görünmesine izin ver işaretli olsun. Google Sites ile oluşturduğunuz web siteniz artık yayında.

Google Sites kurulum ve ayarların anlatımı devam edecek, meraklı arkadaşlar ilgili yazıları takip ederek Google sites ile ilgili makaleleri takip edebilirler. Takipte kalın hayatınız değişsin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir