The English’ten İlk Fragman Geldi

The English’ten İlk Fragman Geldi
0

Emily Blunt’ın Başrolünde Olduğu Mini Dizi The English’ten İlk Fragman Geldi

Amazon Prime için çekilen ve Vahşi Batı’da geçen yeni mini dizi The English’ten ilk fragman geldi. Dizinin başrolünde Emily Blunt yer alıyor.

Amazon Prime Video’nun bütün reklam kampanyaları şu anda Rings of Power dizisine odaklanmış olsa da, platform için farklı yapımlar da şu anda yapım aşamasında. Bunlardan biri de başrollerinde Emily Blunt ve Chaske Spencer’ın yer aldığı The English adlı mini dizi.

Dizi western türünde ve sadece 6 bölümden oluşuyor. Dizinin konusu ise şöyle: Bir kadın, oğlunun ölümünden sorumlu olduğunu düşündüğü bir adamın peşinden intikam almak üzere vahşi batıya gelir. Bu yolculukta bir de yerliden destek alır.

Vahşi batıda intikam peşinde

1890 yılının Orta-Amerika’sında geçen yapımda, Cornelia Locke (Emily Blunt) adlı bir İngiliz kadın, intikam alma amacıyla vahşi batıya yolculuğa çıkar. Orada da Eli Whipp (Chaske Spencer) adlı, Pawnee Kabilesi’nden eski bir süvari izcisi ile tanışır. İkili birlikte yola devam ederken, ortak bir geçmişleri olduğunu ve hayatta kalmak istiyorlarsa bu geçmişle yüzleşmeleri gerektiğini öğrenirler.

Dizide yer alacak diğer isimler arasında ise Stephen Rea, Ciaran Hinds, Rafe Spall, Tom Hughes, Toby Jones, Valerie Pachner gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda da senaristi olan Hugo Hugo Blick bulunuyor. The English’in yapımcıları arasında Hugo Blick, Emily Blunt, Greg Brenman, Mona Qureshi yer alıyor.

Yapımın yeni yayınlanan fragmanına baktığımızda görsellik anlamında etkileyici, dönemin havasını veren ve yer yer vahşeti de bir anlatım aracı olarak kullanmaktan çekinmeyen bir dizi ile karşılaşacağımız gözüküyor. Öte yandan fragman için ayrı bir dublaj yapılmamışsa dizinin sesleri konusunda sıkıntılar yaşayabiliriz gibi duruyor.

Kaynak: https://www.imdb.com/video/vi3899376153/?ref_=tt_vi_i_1 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir