Marvel’s Spider-Man Remastered’tan İlk Fragman Geldi

Marvel’s Spider-Man Remastered’tan İlk Fragman Geldi
0

 

Bilgisayara Gelecek Olan Marvel’s Spider-Man Remastered Oyunundan İlk Fragman Geldi! [Video]

 
PlayStation 4’ün sevilen oyunlarından Marvel’s Spider-Man’ın yenilenmiş hali bilgisayarlara geliyor. Konsoldan bilgisayara geçirilen oyunda pek çok önemli geliştirme yapıldığı görülüyor.

Sony, Marvel Sinematik Evreni’nde Örümcek-Adam’ın kullanılması için Disney ile anlaştıktan sonra karakterin PlayStation 4 için bir oyununu yapmıştı. Marvel’s Spider-Man adıyla piyasaya çıkan ve olumlu yorumlar alan oyun şimdi de bilgisayara geliyor.

Insomniac Games tarafından geliştirilen oyun, Nixxes Software işbirliği ile bilgisayarlara uyarlandı. 12 Ağustos’ta bilgisayarlarda oynanabilecek olan Marvel’s Spider-Man Remastered için bir de tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda oyundaki yenilikler açıklandı. 

Marvel’s Spider-Man Remastered Fragmanı

Fragmanda daha önceden bildiğimiz Marvel’s Spider-Man oyunundan sahneler görsek de bu sahneleri artık bilgisayar donanımlarına uygun haliyle görüyoruz. Ayrıca bir FPS sınırı olmadığı da gözlerden kaçmıyor.

Marvel’s Spider-Man Remastered Fiyatı

Oyun şu anda iki popüler çevrimiçi oyun marketinde satışa çıkmış durumda. Çeşitli içeriklerin hediye olarak verildiği ön siparişlerde oyunun fiyatı hem Steam’de hem de Epic Games Store’da 499 TL olarak açıklandı. 

Marvel’s Spider-Man Remastered’ın konusu

Örümcek-Adam’ın kim olduğunu süper kahramanlara azıcık ilgisi olan herkes biliyor olsa da kısaca özetleyelim. Peter Parker, radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılınca örümcek güçlerine kavuşur. Sonrasında da amcası Ben’i kaybeder. Onu kaybetmesinin ardından kendini insanları korumaya adar. 

Bu  yapım, oldukça geveze ve nüktedan olan Örümcek-Adam’ın aslında en doğru şekilde aktarıldığı yapımlardan biri. Oyunda tek bir karakteri oynadığımız için o karakterle daha derin bağ kurabiliyoruz. Ayrıca gökdelenlerle dolu bir şehirde özgürce ağ atarak gezmek de çok keyifli. Amacımız ise Spider-Man olarak şehre ölümcül bir virüs yayacak baş kötüyü durdurmak, Peter Parker olarak ise hayatımızın dramalarını çözmek. 

Marvel’s Spider-Man Remastered’ta eklenen özellikler

Marvel’s Spider-Man Remastered için bilgisayar verisyonunda eklenen özellikler şu şekilde:

 • Işın izleme teknolojisi kullanan yansımalar
 • NVIDIA DLSS desteğiyle FPS arttırma
 • FPS sınırlaması kaldırıldı
 • NVIDIA DLAA desteği
 • Farklı ekran çözünürlükleri ve boyutları seçme, panaromik ekran desteği
 • Gelişmiş çözünürlük detay belirleme

Sizce Marvel’s Spider-Man Remastered bilgisayarda da aynı başarıyı yakalayabilecek mi? 

Kaynak: https://blog.playstation.com/2022/07/20/marvels-spider-man-remastered-pc-features-revealed/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir