Silent Hill Serisi İçin 3 Yeni Oyun ve Çok Dahası Duyuruldu!

Silent Hill Serisi İçin 3 Yeni Oyun ve Çok Dahası Duyuruldu!
0

 

Silent Hill, Korkuyu İliklerinizde Hissettirecek 3 Yeni Oyun, 1 Dizi ve 1 Filmle Geri Dönüyor

Uzun yıllardır hakkında bir haber beklenen Silent Hill serisi, bugün peşi sıra duyurularla eğlence sektörünü sarstı. Konami, seri için 3 yeni oyun, bir interaktif dizi ve bir de film duyurdu.

Oyun devi Konami tarafından geliştirilen Japon korku oyunu serisi Silent Hill, tüm oyunseverlerin aklına kazınmış bir seri. Popülerliğini beyaz perdeye uyarlanarak daha da katlayan oyunun yenisinin ne zaman çıkacağı da hayranlar tarafından uzun süredir bekleniyordu. Serinin son oyunun üzerinden neredeyse on yıl geçmişti. Mayıs ayında ise serinin yeni oyununa ait olduğu iddia edilen görüntüler ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ise nihayet hayranların uzun zamandır beklediği bir gelişme yaşandı. Konami, yeni Silent Hill yapımları için bir etkinlik duyurdu. O etkinlik günü en sonunda geldi ve Konami, sadece yeni bir Silent Hill oyunu değil, üç yeni oyun, bir interaktif dizi ve bir film duyurusu yaptı.

Silent Hill 2, günümüz grafiklerine kavuşuyor: Silent Hill 2 Remake

2001 yılında piyasaya sürülen ve çokça sevilen Silent Hill 2, adeta baştan geliştirilecek. Günümüz grafiklerine kavuşacak olan Silent Hill 2, Remake olarak yeniden piyasaya sürülecek. Oyun, Unreal Engine 5 ile geliştirilecek.

Silent Hill serisi genişliyor: Silent Hill f

Silent Hill 2 Remake, Konami’nin tek yeni Silent Hill yapımı olmayacak. Şirket, seriyi yeni oyunlarla genişletecek. Bunlardan birisi de Silent Hill f olacak. Oyun hakkında henüz elle tutulur bir bilgi bulunmuyor.

Silent Hill: Townfall

Silent Hill: Townfall hakkında yukarıdaki tanıtım fragmanından başka hiçbir şey bilinmiyor. Oyun, No Code tarafından geliştirilecek.

Silent Hill: Ascension

Silent Hill: Ascension, serinin diğer oyunlarından farklı olacak. Oyun, aslında “gerçek zamanlı” interaktif bir dizi olacak. Detaylar henüz bilinmezken, yapımdan Black Mirror’ın Bandersnatch bölümü gibi bir deneyim bekleyebiliriz. Yapım, 2023 yılında yayınlanacak.

Silent Hill’in yeni filmi de duyuruldu! Return to Silent Hill:

Silent Hill oyunları ve interaktif yapımıyla birlikte sürpriz bir duyuru daha geldi. Serinin yeni filmi Return to Silent Hill duyuruldu. Bu filmle birlikte Silent Hill, sinemalara 15 yıl aradan sonra tekrar dönecek. Filmin ne zaman vizyona gireceğiyse henüz paylaşılmadı.

 

Kaynak: https://leakherald.com/a-silent-hill-2-remake-is-coming-from-bloober-team-and-its-a-ps5-console-exclusive/ 


Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir