Strateji türü severlere müjde! Company of Heroes 3 duyuruldu!

Strateji türü severlere müjde! Company of Heroes 3 duyuruldu!
0

Strateji türünün en sevilen oyun serilerinden biri olan Company of Heroes‘un yeni oyunu Company of Heroes 3 duyuruldu! İşte ilk oynanış videosu ve sinematik fragmanı.

Yayıncılığını Sega‘nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Relic Entertainment‘ın yaptığı strateji türündeki Company of Heroes 3 duyuruldu!

Geçtiğimiz saatlerde Relic Entertainment’ın Twitch üzerinden yaptığı canlı yayın esnasında serinin yeni oyunu duyuruldu. Oyundan bir sinematik fragman ve bir de oynanış videosu paylaşıldı. Videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca oyunun oynanabilir bir demosu da şu andan itibaren erişime açılmış durumda. Buradaki sayfadan üye olarak oyunun demosunu deneyebilirsiniz. Company of Heroes 3’ün çıkış tarihi ne yazık ki bilinmiyor ancak 2022’nin sonlarında PC için çıkacağı açıklandı. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü oyun 2. Dünya Savaşı temalı olacak. Kuzey Afrika ve İtalya’ya odaklanacak. Geliştirici ekip ilk oyunun tarzına yakın bir oyun geliştirmek istiyor. Oyun, Relic’in tescilli Essence Engine oyun motoru ile geliştiriliyor bu da bizlere yıkılabilir bir çevre sunuyor. Üçüncü oyunun serinin en büyük tek oyunculu moduna sahip olacak.

Company of Heroes 3 Sinematik Fragman

Company of Heroes 3 Oynanış Videosu

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap